Komentář: „Mladá a pohledná“ Nerudová se zase ztrapnila

Autor: Radek Polívka
Foto: STAN

KOMENTÁŘ. Nerudová o sobě říká, že jejím největším hendikepem je, že je „mladá a pohledná“. Filip Turek zase prohlašuje o lídryni Starostů (mimochodem doposud nevím, čemu ona vlastně starostuje) do eurovoleb, že je „kvalitně blbá“. V podobném duchu se vyjádřila v anglickém jazyce i Klára Dostálová, když jí neúspěšná kandidátka na prezidentku osočila, že vůbec neumí anglicky, čímž Nerudová bohužel akorát dostála slovům svých kritiků.

Na Nerudové se mi nelíbí její zoufalá snaha o zviditelnění se za každou cenu a pošpinění všech ostatních často i v osobní rovině. Kupříkladu místo sledované debaty s Filipem Turkem na CNN Prima News o EU tématech, která v prvé řadě zajímala diváky, přinesla Nerudová na Turka akorát kýbl hnoje, čímž udělala z tohoto pořadu bulvární frašku.

To stejné se událo pár dnů zpět i v duelu s Klárou Dostálovou, ta ji však vyškolila jak malou holku, až mi bylo za ni stydno. Nerudová vytáhla ze svých „složek“ se svou klasickou dávkou arogance a mylné suverenity na lídryni ANO, že se nedomluví žádným světovým jazykem. Na to Dostálova pohotově zareagovala, že umí anglicky. „Bez urážky, vy se popisujete jako mladá a pohledná, ale bohužel to zní úplně hloupě,“ pronesla pohotově na adresu Nerudové v anglickém jazyce.

To mi připadalo hodně vtipné, protože v ten moment ustálo veškeré chichotání a Nerudové zamrzl úsměv na tváři, kterým se obvykle šklebí vůči svým oponentům, když si zřejmě uvědomila, jak moc nevolitelnou parodií na politika ona sama je.

A tak po dalším trapasu a ostudě mi nezbývá, než doufat v to, že voliči hnutí STAN vezmou poslední zbytky rozumu a vykroužkují tuto „profesionální“ kandidátku na všechny možné pozice z EU parlamentu pryč a budeme ji moci popřát hodně štěstí do dalších voleb. Už na podzim by totiž mohla Nerudová kandidovat do Senátu!

No a když ani to nevyjde, může být třeba ředitelkou zeměkoule. A Vítek Rakušan jí může k tomu natočit i oslavné video.

Zdroj informací: Radek Polívka, komentář