Já nemusím, já už ho vidím. Jak vypadá holčička z reklamy na Kofolu dnes?

Autor: Karel Fantiš
Foto: distribuce Kofola

Když vydržíš až do večera nepapat, uvidíš zlatý prasátko. A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru? Musíš vydržet a budou i zuby. Ne, ne, já nemusím, já už ho vidím, zní slova dnes již legendární vánoční Kofola reklamy. Jak vypadá holčička z reklamy na Kofolu dnes po 20 letech?

Tak jako je v Česku na Štědrý večer již desítky let tradiční Popelka, stejně tak tradiční se za ty roky stala v předvánoční čas i reklama na Kofolu. Je až neuvěřitelné, že se na komerční scéně něco takového povedlo. Je totiž poměrně nevídané, aby si lidé oblíbili reklamu.

Reklama na Kofolu s holčičkou a tatínkem, kteří jdou do lesa uříznout vánoční stromeček, vznikla již v roce 2003 a přesto doposud nezmizela z televizních obrazovek. Například v roce 2021 Kofola zveřejnila aktualizovanou verzi reklamy pro s názvem Kofovánoce. Uvidíme, zda se k něčemu podobnému odhodlá i letos.

Nepřekvapí asi nikoho, že holčička z reklamy na Kofolu s divočákem už dnes není žádnou holčičkou, ale mladou ženou. Její jméno je Sandra Flemrová, která měla v době natáčení čtyři roky. Zhruba před rokem začala veřejně vystupovat na Instagramu.

Dnes je Sandře 24 let a ačkoliv se stala díky reklamě na Kofolu dětskou hvězdou, kterou dodnes miluje celá republika, dalšího hereckého úspěchu již nedosáhla. Občas však udělá podobnou reklamu na svém Instagramu, takže reklamní branže se očividně drží i dál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)